Резервна копія сайту

Вся інформація системи управлінням сайтом OUR-CMS зберігатися в простих текстових файлах, тому нема потреби навіть згадувати про експорт або імпорт бази даних. Тут все набагато простіше.

Створення резервної копії сайту залежить від частоти зміни інформації. У разі, якщо інформацію на сайті ви оновлюєте дуже часто, робити резервні копії необхідно регулярно.

Резервна копія сайту

Якщо ви оплачуєте послуги хостингу, в більшості випадків створення резервної копії буде відбувається автоматично. Для збереження файлів досить просто зробити архів сайту, що робиться дуже швидко, і після виконаної операції на хостингу є готовий архів з файлами ресурсу. У будь-який момент можна дуже швидко його розпакувати, тим самим відновити попередню версію.

Другим варіантом є копіювання сайту по FTP. Але весь сайт копіювати зовсім не обов’язково! Весь контент сторінок зберігається в папках Content і Userfiles.

У папці Content зберігаються статичні сторінки та блоги, а в папці Userfiles зберігаються зображення, архіви тощо. Скопіюйте ці дві папки собі на локальний комп’ютер, і у вас є резервна копія.

Часто робити резервні копії не варто, оскільки помилок при роботі з файлами буває набагато менше, ніж при роботі з базою даних, і сайт буде стабільно працювати, навіть якщо у нього дає збій сервіс, що обслуговує базу даних.