Управління блогами

Блог являє собою тематичні та систематично добавляючі записи, які містять текст, фотографії, графічні елементи або мультимедіа.

Зміст

Створити блог

Для створення блогу необхідно натиснути Додати сторінку на вкладці Сторінки або ж відредагувати вже існуючу статичну сторінку:

Додати сторінку

Вибрати Тип сторінки - Блог:

Тип сторінки

Підтвердити дію натисканням на Додати/Редагувати сторінку.

Ви також можете змінити тип сторінки для будь-якої раніше створеної статичної сторінки.

Редагувати блог

Для редагування необхідно натиснути на значок Редагувати блог:

Редагувати блог

Далі натисніть на значок Редагувати біля відповідного запису блогу:

Редагувати блог

Змініть необхідні поля і підтвердіть зміни натисканням на кнопку Змінити.

Додавання публікацію

На сторінці редагування блогу необхідно натиснути Додати публікацію:

Додати публікацію

В наступному вікні необхідно заповнити заголовок, короткий опис і детальний вміст сторінки, опис і ключові слова. Після заповнення полів необхідно підтвердити дію натисканням на кнопку Додати публікацію.

Видалення публікації

Для видалення записів блогу необхідно поставити галочки навпроти відповідних записів і натиснути Видалити:

Видалення записів блогу

Налаштування блогу

Для зміни налаштувань блогу необхідно натиснути Налаштування блогу:

Налаштування блогу

На цій сторінці можливо змінити кількість записів на сторінці користувача та адміністратора, керувати SEO-Friendly URL, виводом дати створення і повного опису запису, включати RSS.

Налаштування блогу

Для деяких сайтів, де кількість записів блогу постійна, їх можна вивести на одній сторінці. Для цього достатньо збільшити кількість записів на сторінці та зберегти результат.

Система OUR-CMS автоматично генерує SEO-Friendly URL для всіх сторінок. SEO-Friendly URL - це URL-шлях, що складається зі зрозумілих слів, що значно підвищує зручність використання і доступності веб-сайту, оскільки відразу природним чином та інтуїтивно характеризує зміст сторінки.

Правила створення URL для записів блогу аналогічні Статичним сторінкам. Використовувати SEO-Friendly URL чи ні - справа особиста і визначається в кожному випадку індивідуально.

RSS – це технологія доставки повідомлень, своєрідний спосіб обміну даними. Завдяки RSS не потрібно відвідувати сайт, щоб прочитати новини, ці новини можуть бути доставлені автоматично. Це дійсно відмінне рішення, особливо якщо ви постійно стежите за оновленнями свіжих новин та статей.

Використання RSS значно заощадить ваш час і трафік. Замість того, щоб заходити на окремий цікавий вам сайт і дивитися, чи не з’явилося чогось нового, ви просто відкриваєте стрічку новин RSS, і відразу дізнаєтеся про те, які сайти з вашого списку оновилися. Крім того, ви не витрачаєте час на звикання до зовнішнього вигляду сайту - всі стрічки показуються в одному стилі. Також важливо помітити, що ваша увага не відвертається рекламою.

Сайти, які представляють RSS дані звуться RSS канали. Зчитувати такі дані можуть або спеціальні програми для читання RSS даних, або новітні браузери, або онлайн сервіси.

В системі управління сайтом OUR-CMS створюються окремі стрічки новин для кожного блогу, і всі вони зберігаються в директорії rss, і доступні за адресою «/rss/(назва сторінки).xml». Наприклад:

http://mysite.com/rss/news.xml

Основні параметри стрічки:

  • Тема каналу - заголовок сторінки блогу.
  • Короткий опис RSS-потоку - опис сторінки блогу.
  • Дата створення каналу - дата створення першого запису блогу.
  • Дата останньої зміни каналу - дата створення останнього запису блогу.
  • Вивід записів (заголовок, короткий опис, дата публікації).